چشمی دیجیتال، نسل جدید گجت های هوشمند

تاریخ ارسال : 1400/01/28

گجت های هوشمند امروزه نقش مهمی را در زندگی ما برای ایجاد امنیت ایفا می‌کنند.در این نوشته قصد داریم به اختصار به یکی از این گجت های هوشمند بپردازیم. با ما همراه باشید.

تکنولوژی های جدیدی که در سال های اخیر استفاده از آنها محبوبت زیادی پیدا کرده است، استفاده از چشمی های درب دیجیتال در کنار استفاده از قفل دیچیتال می‌باشد.این روز ها این گجت های هوشمند تبدیل به یکی از ملزومات مدرن و هوشمند سازی ساختمان ها شده اند.

استفاده از چشمی درب دیجیتال این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بدون این که جلوی در خانه بیاید از همان جایی که نشسته اید وقایعی که بیرون از خانه رخ میدهند را تحت نظر داشته باشید.

استفاده از این محصول شما را بی نیاز از استفاده از دوربین های امنیتی میکند. در ادامه برخی از مزایا استفاده از چشمی های درب را توضیح میدهیم.

 

  • امکان کنترل از راه دور

 

تفاوتی نمیکند که در خانه حضور داشته باشید یا نه، این محصول در همه ساعات شبانه روز تصاویر با کیفیی از محوطه خارجی خانه ضبط میکند و میتوانید از هر جای دنیا با اتصال به اینترنت و از طریق تلفن هوشمندتان وقایع بیرون خانه را رویت نمایید.

 

  • تماس با تلفن همراه

 

سیستم این چشمی ها به صورتی طراحی شده است که پس از فشرده شدن زنگ، چشمی با گوشی ازتباط برقرار میکند و میتوانید تصاویر فردی که پشت درب حضور دارد را مشاهده نمایید.

 

  • امکان ضبط پیغام مراجعه کنندگان

 

چشمی دیجیتالی دارای حافظه داخلی است که زمانی که فردی تا درب خانه شما می آید میتواند پیغام خود را برای شما ضبط کند تا بعدا بتوانید این پیام را گوش کنید.

 

  • باطری چشمی دیجیتال

 

انرژی مورد نیاز برای عملکرد صحیح چشمی های دیجیتال توسط دو باتری قلمی تامین میشود و برای استفاده از آنها نیازی به سیم کشی و متصل کردن آنها به منبع برق مستقیم نیست.

منبع:

 

https://digidl.net/%da%86%d8%b4%d9%85%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%a8-%d8%af%db%8c%d8%ac%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84/